(Inter)nationaal 2010

April  Evenement Plaats Uitslagen
ma 05-apr Jaarbeurs Utrecht Marathon Utrecht
zo 11-apr Fortis Marathon Rotterdam (NK Marathon) Rotterdam
zo 18-apr  Competitie masters/junioren A 1e ronde N/A 
za 24-apr Competitie junioren C/D 1e ronde N/A
zo 25-apr Competitie senioren 1e/2e/3e divisie 1e ronde N/A
zo 25-apr 42e Enschede Marathon Enschede
       
Mei  Evenement Plaats Uitslagen
zo 09-mei  Competitie senioren 1e/2e/3e divisie 2e ronde  N/A 
za/zo 08/09-mei NK 24 uur Steenbergen
do/vr 13/14-mei NSK Atletiek Nijmegen
za 15-mei Ter Specke Bokaal (SPAR baanciruit)  Lisse 
zo 16-mei Competitie junioren B 1e ronde N/A
za 22-mei Flynth Recordwedstrijden (SPAR baancircuit) Hoorn
zo 23-mei NK 10.000m Helmond
zo/ma 23/24-mei NK Meerkamp Emmeloord
wo 26-mei Nijmegen Global Athletics Nijmegen
za 29-mei  Competitie junioren C/D 2e ronde N/A
za 29-mei NK Kogelslingeren/Gewichtwerpen masters Eindhoven
za/zo 29/30-mei Open NK gehandicapten Emmen
zo 30-mei FBK-Games Hengelo
zo 30-mei NK Werpvijfkamp masters Eindhoven
   
Juni Evenement Plaats Uitslagen
za 05-jun

14e Europa Cup 10.000m

Marseille (FRA)
wo/zo 02/06-jun IWAS Athletics European Open Stadskanaal
zo 06-jun NK Teams senioren Sittard
zo 06-jun Competitie senioren 1e/2e/3e divisie 3e ronde N/A
za 12-jun ASICS Gouden Spike (SPAR baancircuit topmeeting) Leiden
za 12-jun Zwolse Halve Marathon Festival Zwolle
za/zo 12/13-jun NK Atletiek masters Oosterhout
zo 13-jun  Competitie junioren B 2e ronde  N/A 
za 19-jun Gebiedsfinales competitie junioren C/D N/A
za/zo 19/20-jun EK Teams 1st league Boedapest (HUN)
zo 20-jun Competitie masters/junioren A 2e ronde N/A
zo 20-jun NJAD Dronten
vr/zo 25/27-jun  NK Atletiek junioren  Zwolle 
za/zo 26/27-jun Europacup meerkamp 1st league Hengelo
       
Juli Evenement Plaats Uitslagen
za 03-jul  MONDO Keien Meeting (SPAR baancircuit topmeeting)  Uden 
zo 11-jul  Open Eindhovense (SPAR baancircuit)  Eindhoven 
do/za 15/24-jul  EK masters  Nyiregyhaza (HUN) 
za/zo 17/18-jul  SPAR NK Atletiek  Amsterdam 
di/zo 20/25-jul 13e IAAF WK junioren Moncton (CAN)
di 27-jul/zo 01-aug EK Atletiek senioren Barcelona (ESP)
       
Augustus  Evenement Plaats Uitslagen
za 07-aug  Amsterdam Open  Amsterdam 
za 28-aug  Track Meeting Breda (SPAR baancircuit) Breda 
za/zo 28/29-aug  Internationale meerkampen Woerden 
zo 29-aug  NK 20km snelwandelen Woerden 
     
September  Evenement Plaats Uitslagen
zo 05-sept  NK Teams junioren  Alphen aan den Rijn
zo 05-sept  Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles (NK 10km)  Tilburg 
za 11-sept  Landelijke finales competitie junioren C/D  Bergen op Zoom / Groningen
za 11-sept  RUN Winschoten (NK 100km)  Winschoten 
zo 12-sept  Arena Games (SPAR baancircuit)  Hilversum 
zo 12-sept  Finale competitie junioren B  Krommenie
zo 12-sept Finale competitie masters Rotterdam
za/zo 18/19-sept  Landelijke meerkampen junioren C/D / NK meerkamp junioren B  Gemert 
zo 19-sept  Promotie/degradatie competitie senioren  Enschede/Naaldwijk/Maastricht
zo 19-sept  25e Dam tot Damloop  Amsterdam 
za/zo 25/26-sept  NK Estafette  Amstelveen 
zo 26-sept  Fortis Singelloop  Utrecht 
       
Oktober  Evenement Plaats Uitslagen
zo 3-okt 25e AMGEN Singeloop Breda Breda
zo 3-okt NK 50km Snelwandelen Mannen/10km Vrouwen Tilburg
zo 10-okt 27e Marathon Eindhoven Eindhoven 
zo 10-okt 4 Mijl van Groningen Groningen
za 16-okt 19e IAAF WK Halve Marathon Nanning (CHI)
zo 17-okt 35e Amsterdam Marathon Amsterdam
       
November Evenement Plaats Uitslagen
zo 21-nov ABN AMRO Zevenheuvelenloop Nijmegen 
za/zo 27/28-nov 51e Internationale Loket.nl Warandeloop Tilburg Tilburg
       
December Evenement Plaats Uitslagen
zo 12-dec 17e SPAR EK Cross Albufeira (POR)
vr 31-dec 30e Sylvestercross Soest Soest