Afdeling Wedstrijdsport

Taakcoördinatoren juryindelingen
o.l.v. Djanne van der Schaaf
Jan Bloo (CWO)                                       
Paul van den Bos (CWO)                                                               
Arjen Schots (CWO)

o.l.v. Ferry van Dipten
Petrina Nagtzaam (NWO)
Chris van Lierop (NWO)
Marcel van Lith (NWO)

Werkgroep Wedstrijdreglement
Niels van der Aar
Martin van Ooyen
Jorrit Rodermond
Marcel Roosen
Hugo Tijsmans
Ron Wintjes
Ben Vroom

Kalendercoördinatie 

Naam Regio
Vacature 1-5
Peter van Grinsven 6
Robert Boer 8,9
Jan de Jong 7, 10
Anton Vael 11
Jacques van Gool 12
Peter Monsieurs 13
Ben Saris 14
Jeroen Raijmakers 15
Frank Hoogers 16, 17
Adri Stevens 18-21
Aron Hemel 22-24

 

Competitiecoördinatie
o.l.v. Djanne van der Schaaf

Competitiecoördinator (junioren / 3e divisie) Regio
Willem Jan van Vliet 1-5, 7, 10
Erik van Oudenallen 1-5, 7,10
Peter van Grinsven 6, 8, 9, 11-17
Robert Boer 6, 8, 9, 11-17
Jeroen Ros 18-24
Rob van 't Wel 18-24

 

Technisch gedelegeerden
Hans-Peter Dries (coördinator)

Baan/indoor
Niels van der Aar
Jaap van Amsterdam
Jan Bockweg
Hans-Peter Dries
Bart van Egeraat
Johan Knaap
Chris van Lierop 
Ad Luykx 
Marcel Roosen
Ronald van der Wolf 

Weg/veld
Teunis van den Brink
Ellen van de Bunt
Hans-Peter Dries
Adri Stevens
Ron Wintjes

Werkgroep Nationale records (records@atletiekunie.nl)
André van Kreij
Him de Looper
Wouter Schoemaker
René van de Ven

Werkgroep statistiek (statistieken@atletiekunie.nl)
Ronald Kuin (coördinator)
Kris Beerens
Nikky van Buuren
Antoon de Groot
Dick Holstein
Peter Hopman (snelwandelen)
Wilmar Kortleever
Frank Koopmans
​Remko Riebeek (wegatletiek)
Jolien Stevels

Platform masters
Peter de Leeuw (voorzitter)
Ingrid van Dijk
Tilly Jacobs
Fennie van Osch
Carla Ophorst
Martin Matse

Ploegleider internationale master-kampioenschappen
Michel van Osch

Parcoursmeters
Maurice Winterman - coördinator (parcoursmeting@atletiekunie.nl)
Martien Baars
Chantor Pascal van Beek
Gerben Broens
Hans van Driel
Werner Helmich
Mark van Hoorn
Harry Jorritsma
Henk Klok
Jasper Koelewijn
Jack Koninx
Florian Koopmans
Henri van Limpt
Chris Mommenhof
Jan Morees
Paul Peters
Remco Riebeek
Jorrit Rodermond
Wim Scholten
Marieken Scholten-Sijses
Kees van Sluijs
Peter Theuwissen

Werkgroep berglopen
Aart Bakker

Werkgroep ultralopen
Henri Thunnissen

Werkgroep snelwandelen
Hans van der Knaap