Programma

Vorige

Het programma wordt op dit moment samengesteld. Wekelijks komen er nieuwe sessies bij. 

Offline sessies op de club (Elke sessie duurt van 13.00 tot 17.15 uur)

Datum  Vereniging  Plaats Workshops Workshopleiders
Zondag 1 nov AVA '70 Aalten Looptechniek Danaïd Prinsen
Een aantrekkelijke training: hoe maak je die? Jeroen Reintjes
Zondag 1 nov AV Clytoneus Woerden Voetoefeningen ter voorkoming van blessures

Mette van der Ven

De inspirende coach Leo Neuteboom
Zaterdag 7 nov AV '40 Delft Krachttraining voor lopers Roel van Opdorp
De inspirerende coach Leo Neuteboom
Zaterdag 7 nov Groningen Atletiek Groningen 3 x warming up in de praktijk Hugo Veenker
Looptechniek Danaïd Prinsen
Zondag 8 nov AAC '61 Assen Circuittraining in de praktijk Hugo Veenker
Looptechniek Danaïd Prinsen
Zaterdag 14 nov AAC Amsterdam De inspirerende coach Leo Neuteboom
Looptechniek Danaïd Prinsen
Zaterdag 14 nov GAC Gemert Preventie van blessures Luc Schout
Differentieren in de praktijk Titus Fierkens
Zondag 15 nov SAV Grootebroek Krachttraining voor lopers Roel van Opdorp
Looptechniek Danaïd Prinsen
Zaterdag 21 nov
 
CIKO '66 Arnhem Looptechniek Danaïd Prinsen
Differentiëren in de praktijk Titus Fierkens
Zondag 22 nov AV Sprint Breda Looptechniek Danaïd Prinsen
Differentiëren in de praktijk Titus Fierkens
Zaterdag 28 nov AV Athlos Harderwijk Looptechniek Danaïd Prinsen
Differentiëren in de praktijk Titus Fierkens
Zaterdag 28 nov  De Spartaan Lisse De inspirerende coachCel► Leo Neuteboom
Krachttraining voor lopers Roel van Opdorp
Zondag 29 nov AV Heerenveen Heerenveen De coach van de toekomst Tjalling en Berber van den Berg
Het ontwikkelen van evenwichtsvermogen Steven Gerrits en Sierd Wijnalda

Online sessies

Datum Tijd Spreker
Maandag 2 nov 20.00 uur Webinar van een coach
Maandag 9 nov 20.00 uur Webinar van sportpsycholoog
Maandag 16 nov 20.00 uur Webinar van een coach
Woensdag 18 nov 20.00 uur Webinar van een sportarts
Dinsdag 24 nov 20.00 uur Webinar van een 'brein'specialist