Bijscholing Blessurevrij Hardlopen
Hardlopen is nog steeds één van de populairste sporten in Nederland. Volgens onderzoek van VeiligheidNL is hardlopen helaas ook één van de meest blessuregevoelige sporten. Blessurepreventief trainen dient dé norm te zijn voor alle hardlooptrainingen in Nederland. Met deze bijscholing krijg je als hardlooptrainer de kennis en praktische tips hoe jij blessures in jouw groep voorkomt.
Na het volgen van deze bijscholing:
· ken je de belangrijkste oorzaken van hardloopblessures;
· weet je de hersteltijden van bindweefsel (spieren en pezen);
· heb je kennis van praktische tools om hardloopblessures te voorkomen;
· weet je hoe je handelt bij hardlopers met een (vermoedelijke) blessure;
· lukt het je om het geleerde praktisch toepassen in jouw hardloopgroep;
· en ben JIJ de spil in het voorkomen van hardloopblessures
Start voorwaarden:
Voor wie is deze bijscholing? Voor looptrainers en assistent-looptrainers. Voor de bijscholing Blessurevrij Hardlopen zijn geen specifieke instroomeisen. Het advies is dat deelnemers een opleiding op niveau 3 hebben afgerond. Ook geïnteresseerde assistent looptrainers zijn van harte welkom.
Uiterlijk een week voor de bijscholing ontvang je als deelnemer een voorbereidende opdracht. Dit is om je voorkennis met betrekking tot het thema te activeren.
Opleidingsdagen
Locatie
5104 EX Dongen ATV Atledo