Bijscholing Functioneel ademhalen voor looptrainers
Tijdens deze wetenschappelijk onderbouwde, maar heel praktische training leer je disfunctionele ademhaling bij je atleten herkennen, testen en aanpakken. We gaan actief aan het werk en combineren oefeningen met wetenschappelijke inzichten. De training is hands-on, maar tegelijkertijd voorzien van een stevige theoretische onderbouwing. De trainers hebben ruimschoots ervaring en begeleiden al geruime tijd diverse sporters, sportploegen en sporttrainers op het gebied van functionele ademhaling.
Door een unieke combinatie van zowel online als offline leren, heb je straks deze kennis in je rugzak zitten. En je kunt deze direct toepassen op de baan, in het bos of op het strand.
Kosten: €199,-
Deze bijscholing wordt aangeboden door onze samenwerkingspartner het Instituut voor Ademfysiologie. Meer informatie kun je vinden op ademfysiologie.nl/training-functioneel-ademhalen-voor-looptrainers/ of door contact op te nemen via [email protected] of telefonisch via 053 209 6006.
Locatie
2671MR NAALDWIJK