
Bijscholing Looptechniek
Bijscholing Looptechniek
In deze bijscholing staat het observeren, analyseren en het bepalen van oefeningen ter verbetering van de looptechniek centraal. Het theoretische deel van de bijscholing gaat over motorisch leren en het bespreken van de looptechniek. Het praktijkgedeelte bestaat uit het observeren en analyseren van de looptechniek.
Wat kan je verwachten bij deze bijscholing?
Tijdens deze interactieve bijscholing duik je dieper in de wereld van looptechniek en motorisch leren. Je krijgt verdiepende theoretische kennis aangereikt en past deze meteen toe in de praktijk.
Samen met mede trainers voer je een bewegingsanalyse uit: je filmt elkaars looptechniek en leert gericht analyseren. Hoe beïnvloedt de techniek bijvoorbeeld de paslengte, pasfrequentie en loopefficiëntie? Je kijkt met een scherp oog naar de uitvoering én de effecten daarvan.
Daarna ontwerp en geef je in een groepje een techniektraining. Je leert niet alleen van de docent, maar ook van elkaar. Praktisch, verdiepend en direct toepasbaar in de praktijk!
Wat leer je in deze bijscholing?
Na het volgen van deze bijscholing kan je
- looptechniek observeren en analyseren;
- de kennis over principes van motorisch leren toepassen in de praktijk;
- een keuze maken in loop technische oefenvormen met als doel het verbeteren van de loopefficiëntie van de individuele loper.
Voor wie?
Deze bijscholing sluit het beste aan bij de voorkennis van trainers met een Basis Looptrainer niveau 3 opleiding. Dat betekent niet dat trainers met een niveau 2- of niveau 4-achtergrond zich niet mogen aansluiten. We gaan ervan uit dat je al enige basiskennis hebt van looptechniek, van het doel en de opbouw van een loopscholing, en van motorisch leren. Vanuit die basis bouwen we samen verder: met praktijkgerichte oefeningen, analyse en uitwisseling van ervaringen.
*Trek voor deze bijscholing je sportkleding aan.
Duur
De bijscholing duurt 4 uur.
Betaling en licentiepunten
De betaling (alleen mogelijk via iDEAL) vindt plaats bij doorgang van de bijscholing. Je ontvangt op dat moment de link om de deelnemersbijdrage te betalen.
Indien de club aangeeft de factuur te willen ontvangen, wordt deze rechtstreeks naar de club gestuurd.
Deelname aan deze bijscholing levert 3 licentiepunten op niveau 3 op voor licentiehouders (4 uur).
Opleidingsdagen
Locatie
6952 GX Dieren AV Gelre