Competitiedata 2023

Poule-indeling is hier te vinden.

SplitTiming NK Teams

SplitTiming NK Teams 20 mei 10 september

Poule 1

Prins Hendrik

Eerste divisie competitie

Eerste divisie 7 mei 21 mei 2 juli Prom/degr. NK teams – 1e divisie

Poule 2

AV Lycurgus

CAV Energie

AV'34

Tweede divisie competitie

Tweede divisie 7 mei 21 mei 2 juli Prom/degr. 1e-2e divisie

Poule 3

AV Haarlemmermeer

AV'47 (Locatie: Alphen aan den Rijn)

AV Hera

Poule 4

Generaal Michaelis

ESAV Asterix

Scorpio

Poule 5

VAV

Climax/ WAV Tartlétos

't Haasje/ Nijmegen Atletiek

Derde divisie competitie

Derde divisie 7 mei 21 mei 2 juli Prom/degr. 3e- 2e divisie

Poule 11

AV Trias

AV Hylas

AV Atos

Poule 12

AV Fit

Atverni

Almere ‘81

Poule 13

RK HAV/ Scheldesport

AV'40

AV Groene Ster

Poule 14

GAC Gemert

AV Unitas

AV Valkenswaard

Poule 15

MPM

Atletico’73

EAC De Sperwers

Masters competitie

Masters 30 april 11 juni 17 september Master Finale

Poule 21

SAV

Tempo Atletiek

Poule 22

Haag Atletiek

Prins Hendrik

Poule 23

EAC De Sperwers

AC TION

U20/U18 competitie

U20/U18 23 april 28 mei 11 juni 3 september NK Teams U20/U18

Poule 31

AV Haarlem/ KAV Holland

AV Hollandia

DEM

Poule 32

AV Pijnenburg

Altis

Clytoneus

Poule 33

Leiden Atletiek

AV Haarlemmermeer

De Spartaan

Poule 34

Rotterdam Atletiek

AAV'36

ARV Ilion

Poule 35

ARV Achilles

AV De Keien

AV Groene Ster

Poule 36

AV Pallas ‘67 (Locatie: Ede)

HAC

HAC

Poule 37

AV Impala

AV Athlos

AAC'61

U16 & U14 Competitie

U16 & U14 22 april 13 mei 17 juni 16 september ABCD Finale

Poule 51

AV Castricum

DEM

AV Suomi

A Finale:

Poule 52

AV Atos

AV Lycurgus

AV 1923

B Finale:

Poule 53

AAC

AV Phanos

AV Startbaan

C Finale:

Poule 54

Tempo Atletiek Vereniging

AV Zuidwal

AV Pijnenburg

D Finale:

Poule 55

Altis

Flevo Delta

AV NOP

Poule 56

AV Phoenix

AV Triathlon

Statina

Poule 57

AV Sparta (Locatie: Laan van Poot)

Leiden Atletiek

AAV’36

Poule 58

AV Gouda

Rotterdam Atletiek

AV Olympus ‘70

Poule 59

Typhoon

AV Fortuna

Typhoon

Poule 60

THOR

DJA

AV Scheldesport

Poule 61

AV Attila

AV Sprint

AV Spiridon

Poule 62

Eindhoven Atletiek

AV Valkenswaard

Prins Hendrik

Poule 63

AV ’t Jasper Sport

ATV Venray

AV Weert

Poule 64

AV Wijchen

Ciko ‘66

AV Pallas '67

Poule 65

AV de Gemzen

AAV Sisu

Cialfo

Poule 66

Groningen Atletiek

HAC’63

AV Heerenveen