Competitiedata

De poule indeling van de competitie 2022 is hier te vinden: Competitie poule indeling 2022

SplitTiming NK Teams

SplitTiming NK Teams 21 mei 11 september

Poule 1

AV Lycurgus

Eerste divisie

Eerste divisie 1 mei 22 mei 3 juli Prom/degr. NK teams – 1e divisie

Poule 2

Eindhoven Atletiek

AV Hera

Spado

AV Lycurgus

Tweede divisie

Tweede divisie 1 mei 22 mei 3 juli Prom/degr. 1e-2e divisie

Poule 3

AV Gouda

AAV'36

AV Hera

CAV Energie

Poule 4

AV de Keien

ESAV Asterix

Nijmegen Atletiek/ 't Haasje

Poule 5

AV'34

Climax/ W.A.V. Tartlétos

Groningen Atletiek/ GSAV Vitalis

Derde divisie

Derde divisie 1 mei 22 mei 3 juli Prom/degr. 3e- 2e divisie

Poule 11

AV Atos

AV Trias

Almere '81

Fortius

Poule 12

AV Fit

AV'40

AV Sparta

Poule 13

Spark

Fortius

AV Groene Ster

Poule 14

Swift

AV Generaal Michaelis

AV Valkenswaard

Poule 15

MPM

Atletico'73

AV Athlos

Masters

Masters 24 april 19 juni 18 september

Poule 21

SAV

Altis

Prins Hendrik

Poule 22

Prins Hendrik

CAV Energie

Poule 23

EAC De Sperwers

Climax

U20/U18

U20/U18 10 april 15 mei 12 juni 4 september

Poule 31

AV Haarlem

AV Edam

DEM

Nijmegen Atletiek

Poule 32

AV'47 (Atletiekbaan: Alphen aan den Rijn)

Phanos

AV Pijnenburg

Poule 33

Leiden Atletiek

Haag Atletiek

De Spartaan

Poule 34

Atletiekvereniging Sprint

AV Scheldesport

AV Groene Ster

Poule 35

AV De Keien

AV Oss '78

Prins Hendrik

Poule 36

Nijmegen Atletiek

AC Tion

AV Pallas '67

Poule 37

AV Impala

AV PEC 1910

AAC'61

U16/U14

U16/U14 9 april 14 mei 11 juni 17 september

Poule 51

AV Hera

AV Nea-Volharding

SAV

A Finale: Rotterdam Atletiek & PAC

Poule 52

AAC

DEM

AV Haarlem

B Finale: AV Feniks

Poule 53

AV Startbaan

AV 1923

AV Atos

C Finale: AV NOP

Poule 54

AV Pijnenburg

Altis

Tempo Atletiek Vereniging

D Finale: AV Typhoon

Poule 55

AV Zuidwal

AV Flevo Delta

AV Athlos

Poule 56

AV Phoenix

Hellas Utrecht

AV Clytoneus

Poule 57

De Spartaan

Leiden Atletiek

AV Gouda

Poule 58

AAV ’36

AV Fortuna

AV Olympus '70

Poule 59

Typhoon

AV Passaat

Rotterdam Atletiek

Poule 60

THOR

DJA

AV Spiridon

Poule 61

ARV Achilles

Prins Hendrik

Scorpio

Poule 62

ATV Venray

HAC

AV 't Jasper Sport

Poule 63

AV Unitas

AV Weert

AV Weert

Poule 64

Ciko

AV Wijchen

AV Oss '78

Poule 65

AV De Gemzen

AAV Sisu

AV Cialfo

Poule 66

AV Nop

EAC De Sperwers

AV Heerenveen