Competitiedata

Vorige

Zie hieronder de competitiedata 2021. De lege vakken worden binnenkort gevuld. Locaties zijn nog onder voorbehoud.

 

Competitiedata 2021 

NK Teams   22 mei    12 september 
Poule 1        Groningen Atletiek (Bij AAC '61)          
         
Eerste divisie 25 april  16 mei 4 juli  Prom/degr.
Poule 2  De Spartaan AV NOP AV Hera  
         
Tweede divisie 25 april  16 mei  4 juli  Prom/degr.
Poule 3 Haarlemmermeer AV’47 AAV’36  
Poule 4 Gouda AV Generaal Michaellis

Nijmegen Atletiek & 

NSAV 't Haasje

 
Poule 5   Climax AV Athlos  
         
Derde divisie 25 april  16 mei 4 juli Prom/degr.
Poule 11 AV Suomi DEM AV Atos  
Poule 12 AV'40   Leiden Atletiek  
Poule 13 ARV Achilles Spark    
Poule 14   HAC    
Poule 15     EAC De Sperwers  
         
Masters 18 april  5 juni    19 september 
Poule 21 AV Edam AV Zuidwal    
Poule 22        
Poule 23   EAC De Sperwers    
         
U20/18 11 april 9 mei  30 mei

5 september

Poule 31 AV Hera AV Lycurgus AV Haarlem NK teams
Poule 32 GAC Hilversum      
Poule 33   Leiden Atletiek AV Gouda  
Poule 34        
Poule 35   Atletiekvereniging SPRINT    
Poule 36 AV Oss '78 Prins Hendrik    
Poule 37 AC Tion      
Poule 38   EAC De Sperwers AV Impala  
         
C/D Junioren 17 april  1 mei  19 juni  18 september
Poule 51   SAV AV Lycurgus Finale A
Poule 52 AV NEA-Volharding AV Trias AV Edam Finale B
Poule 53   AV Startbaan Phanos Finale C
Poule 54 Altis AV Pijnenburg AV Triathlon Finale D
Poule 55 AV Phoenix GAC Hilversum Tempo Atletiek Vereniging  
Poule 56 Hellas Utrecht   AV Gouda  
Poule 57 Leiden Atletiek AV Sparta Haag Atletiek  
Poule 58     AV Olympus '70  
Poule 59   Spark Typhoon  
Poule 60   AV Scheldesport    
Poule 61 AV Attila      
Poule 62 DAK   Prins Hendrik  
Poule 63 AV Unitas AV Weert AV 't Jasper Sport  
Poule 64     AV Generaal Michaelis  
Poule 65 Climax Ciko'66 AV Wijchen  
Poule 66 AV Haaksbergen AC Tion AAV SISU  
Poule 67 AV Athlos AV PEC 1910 Cialfo  
Poule 68   AV Heerenveen AV Lionitas